WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

mirosław bielawski
Mirosław Bielawski (iSokolka.eu)

Startuję, by spłacić dług zaufania wobec mieszkańców za poparcie sprzed czterech lat. Z tego co wiem, w Wasilkowie będzie co najmniej sześciu kandydatów na burmistrza - mówi Mirosław Bielawski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce.

Cztery lata temu ubiegał się on o stanowisko włodarza Wasilkowa. Przegrał różnicą 111 głosów z ówczesnym burmistrzem Antonim Pełkowskim. W tych wyborach Mirosław Bielawski weźmie udział ponownie. Jego rywalem będzie m.in. zastępca burmistrza Wasilkowa. Antoni Pełkowski nie będzie się ubiegał o reelekcję.

- Startuję jako kandydat na burmistrza wraz z grupą osób do Rady Miejskiej. Wystawiamy kandydatów we wszystkich 15 okręgach. Z tego co wiem, w Wasilkowie będzie co najmniej sześciu kandydatów na burmistrza. Moje ewentualne zwycięstwo oznaczać będzie oczywiście rezygnację ze stanowiska szefa OSiR-u w Sokółce. Co na to moi podwładni? Życzą mi, żebym wygrał, choć wyczuwam, że żałowaliby, gdybym odszedł. Cóż, ośrodek dobrze działa, więc mój następca powinien kontynuować to, co udało mi się zrobić - mówi Mirosław Bielawski.

Pytany o to, kogo by poparł w wyborach na burmistrza Sokółki, odpowiada: - Według mnie najlepszym kandydatem jest Piotr Bujwicki.

(ea)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka