mirosław bielawski
Mirosław Bielawski (iSokolka.eu)

Startuję, by spłacić dług zaufania wobec mieszkańców za poparcie sprzed czterech lat. Z tego co wiem, w Wasilkowie będzie co najmniej sześciu kandydatów na burmistrza - mówi Mirosław Bielawski, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce.

Cztery lata temu ubiegał się on o stanowisko włodarza Wasilkowa. Przegrał różnicą 111 głosów z ówczesnym burmistrzem Antonim Pełkowskim. W tych wyborach Mirosław Bielawski weźmie udział ponownie. Jego rywalem będzie m.in. zastępca burmistrza Wasilkowa. Antoni Pełkowski nie będzie się ubiegał o reelekcję.

- Startuję jako kandydat na burmistrza wraz z grupą osób do Rady Miejskiej. Wystawiamy kandydatów we wszystkich 15 okręgach. Z tego co wiem, w Wasilkowie będzie co najmniej sześciu kandydatów na burmistrza. Moje ewentualne zwycięstwo oznaczać będzie oczywiście rezygnację ze stanowiska szefa OSiR-u w Sokółce. Co na to moi podwładni? Życzą mi, żebym wygrał, choć wyczuwam, że żałowaliby, gdybym odszedł. Cóż, ośrodek dobrze działa, więc mój następca powinien kontynuować to, co udało mi się zrobić - mówi Mirosław Bielawski.

Pytany o to, kogo by poparł w wyborach na burmistrza Sokółki, odpowiada: - Według mnie najlepszym kandydatem jest Piotr Bujwicki.

(ea)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka