WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

urna wyborcza
(iSokolka.eu)

W wielu miejscach Suchowoli wciąż nie ma obwieszczeń o osobach kandydujących w wyborach samorządowych na radnych i burmistrza. Z tego, co mi wiadomo takie informacje powinny się znaleźć w siedzibach komisji wyborczych - poinformował nas Czytelnik.

 W sprawie tej zadzwoniliśmy do Urzędu Miejskiego w Suchowoli.

- Obwieszczenia przy lokalach wyborczych będą wywieszone bliżej wyborów, ze względu na to, że są one często zrywane. O kandydatach można się też dowiedzieć w Urzędzie Gminy bądź na stronach w Biuletynu Informacji Publicznej naszej gminy. Obwieszczenia o kandydatach zostały także rozesłane sołtysom w każdej miejscowości - powiedział nam Jan Lola, sekretarz gminy Suchowola.

Tymczasem do 27 października powinny zostać rozplakatowane obwieszczenia terytorialnych komisji wyborczych o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych oraz gminnych komisji wyborczych o zarejestrowanych kandydatach na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

(ea)

Listy osób ubiegających się o mandaty radnych, burmistrzów i wójtów znaleźć można w zakładce Kandydaci serwisu wybory.iSokolka.eu

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka