WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

kampania wyborcza 2014
(iSokolka.eu)

Jedni twierdzą, że była nudna i mało ciekawa. Inni uważają, że różniła się od tych z ubiegłych lat. Jaka była kampania przed wyborami samorządowymi 2014?

W tym roku częściej niż zwykle przecinano wstęgi z okazji oddania do użytku inwestycji. Tych ważnych i tych ważnych nieco mniej. Tym sposobem nobilitacji doczekała się nawet wanna do jacuzzi na sokólskiej pływalni.

Ważne publiczne debaty (np. ta na temat planu zagospodarowania przestrzennego w Dąbrowie Białostockiej) były prologiem do właściwej kampanii. W różnych miejscach miast i wsi zaczęły pojawiać się bannery wyborcze. Niektóre dorobiły się nawet iluminacji. Kandydatów wspierali politycy z pierwszej ligi (no, może ze składu rezerwowego). Konwencje wyborcze mijały śpiewająco. Coraz częściej natknąć się można było na uśmiechnięte podobizny polityków. Niektórzy z nich przemieszczali się w miejsca, gdzie było więcej ludzi.

Odbyło się kilka debat. Było nadzwyczaj kulturalnie. A kandydaci uśmiechali się, uśmiechali i uśmiechali. Po wyborach zostaną zmarszczki...

(ea)

Barwy kampanii. Część druga:

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka