WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

ewa kulikowska
Konferencja odbyła się dziś przed sokólskim
kinem (iSokolka.eu)

Chciałabym, przeciąć ten układ. Ja mam dobrą pracę, mam perspektywy, wiem, co chcę w życiu robić. Ale wy zastanówcie się, czy chcecie takiego miasta, czy chcecie takiego powiatu. Wybierzcie dobrze. Pójdźcie głosować. W tym momencie dokonam symbolicznie przerwania tego układu, bo nie zgadzam się z tym, co się tu dzieje. Nie może być takiej sytuacji, w której osoby na wysokich stanowiskach muszą się tłumaczyć przed sądem i prokuraturą - powiedziała Ewa Kulikowska, po czym wzięła do ręki sekator i przecięła dwie tekturowe sylwetki złączone plikiem banknotów.

Konferencja Ewy Kulikowskiej i jej sztabu wyborczego odbyła się dziś przed sokólskim kinem. Kandydatka apelowała do wyborców, aby ci wzięli udział w wyborach samorządowych w najbliższą niedzielę.

- Trzeba korzystać z każdej szansy, którą daje nam demokracja. A demokracja prowadzi do wolnych wyborów - mam nadzieję. Uważam, że trzeba uświadamiać mieszkańcom jakiegokolwiek miasta czy gminy, sołectwa czy województwa, by szli do wyborów. Bo to jest najważniejsze. Oni decydują, wybierając swoich przedstawicieli - stwierdziła Ewa Kulikowska.

- Czy nie obawia się pani, że spotka się z ostrą reakcją konkurentów politycznych po takiej konferencji? - zapytaliśmy.

- Ja już spotykam się z ostrym atakiem na mnie. Myślę po prostu, że moi konkurenci się boją. Ja osobiście nie mam sobie niczego do zarzucenia - odparła kandydatka na burmistrza Sokółki.

(ea)

Wystąpienie Ewy Kulikowskiej:

Konferencja kandydatki na burmistrza Sokółki:

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka