Ewa Kulikowska przekazała swój plakat
Piotrowi Bujwickiemu (iSokolka.eu)

Czego nie powinien robić burmistrz Sokółki? - zapytał prowadzący debatę. - Nie wchodzić w układy. Być czystym, przejrzystym - odparła Ewa Kulikowska. - Nigdy nie powinien rezygnować z walki o interes mieszkańców. Nie powinien ulec przekonaniu o własnej nieomylności. Nie powinien lekceważyć głosów krytyki - wymienił Piotr Bujwicki.

Dziś w Sokółce odbyła się debata kandydatów na burmistrza miasta. Do "Liry" przyszły dziesiątki osób, by obserwować ją na żywo. Mówiono o żwirowniach, wysypisku śmieci w Karczach, inwestycjach miejskich i szansach na rozwój gminy. Nie zabrakło też tematu spraw karnych wytoczonych włodarzom Sokółki.

O planach budowy południowej obwodnicy miasta wspomniał Piotr Bujwicki. - Trasa taka mogłaby przebiegać od drogi wojewódzkiej nr 673 do Nowej Kamionki, Wojnach w kierunku ulicy Konopnickiej i łączyć się z trasą krajową numer 19 w okolicach obecnego schroniska dla psów. To najbardziej realna możliwość - mówił.

- Kiedy zostanę burmistrzem, zarządzę audyt. To normalna procedura - stwierdziła Ewa Kulikowska. Na zakończenie spotkania, przekazała swój plakat z dedykacją Piotrowi Bujwickiemu.

Pełną relację z debaty zamieścimy jutro w portalu wybory.iSokolka.eu.

(ea)

Fragment debaty kandydatów na burmistrza Sokółki:

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka