(iSokolka.eu)
(iSokolka.eu)

Jestem pozytywnie nastawiony do wyborów - mówi kandydat na wójta Kuźnicy Paweł Mikłasz. - Komentować będziemy po wyborach - stwierdza Jan Kwiatkowski, dotychczasowy wójt starający się o reelekcję. W niedzielę mieszkańcy gminy Kuźnica wybiorą wójta podczas głosowania w drugiej turze wyborów samorządowych.

- Komentować będziemy po wyborach -  powiedział Jan Kwiatkowski. - Natomiast chciałbym, aby mieszkańcy wzięli udział w wyborach, żeby każdy wyborca zagłosował według własnego sumienia, i aby wszyscy jak najliczniej stawili się przy urnach.

Jan Kwiatkowski po raz pierwszy w wyborach powszechnych został wybrany wójtem w 2002 roku.

- Prowadziłem tę kampanię poprzez bezpośrednie spotkania i rozmowy z mieszkańcami gminy. Jestem pozytywnie nastawiony do wyborów - stwierdził Paweł Mikłasz. - Prosiłbym jedynie, aby wszyscy poszli do głosowania i wybrali osobę najbardziej kompetentną.

Paweł Mikłasz w wyborach na wójta gminy Kuźnica startował ostatnio w 2002 roku. Przegrał wówczas w drugiej turze z Janem Kwiatkowskim. Przez kilka lat - do kwietnia 2011 roku - pełnił funkcję sekretarza gminy Kuźnica.

(mby)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka