WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

(iSokolka.eu)

Publikujemy listy kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Podlaskiego. Wśród nich są także mieszkańcy powiatu sokólskiego.

Zasadnicza różnica między tegorocznymi a ostatnimi wyborami samorządowymi to granice okręgów wyborczych. 16 listopada mieszkańcy powiatu sokólskiego po raz pierwszy będą wybierać radnych do Sejmiku w nowym okręgu składającym się także z powiatów: monieckiego, augustowskiego, suwalskiego i sejneńskiego. Do zdobycia z tego terenu jest osiem mandatów. W sumie w Sejmiku zasiądzie 30 osób.

Powiat sokólski reprezentować będą m.in.: Mieczysław Kazimierz Baszko (PSL), wicemarszałek województwa podlaskiego, Marcin Marian Bielec (PSL), producent sera korycińskiego, Krzysztof Krasiński (PiS), pracownik PGE Dystrybucja, Violetta Szoda (PiS) z Jacowlan, Piotr Krutul (PiS), były poseł i kandydat na burmistrza Suchowoli, Mirosław Tałałaj (PO), szef sokólskich Wodociągów, Julita Bajgus (Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke), 23-latka z Sokółki, Wioletta Aniśko, Andrzej Szczesiul i Wojciech Michał Mazur (Samoobrona) z Sokółki oraz Natalia Tomaszycka (Twój Ruch) z Rozedranki Starej.

Pełną listę znaleźć można w zakładce Kandydaci naszego portalu.

opr. (ea)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka