(iSokolka.eu)

W Korycinie niemal wszystko było jasne już przed wyborami. Wójt gminy Mirosław Lech nie miał żadnego oponenta. Głosowano jedynie za lub przeciw objęciu urzędu przez dotychczasowego włodarza. Podobnie było w wyborach do Rady Gminy, gdzie tylko w trzech okręgach mandaty radnych obsadzono na podstawie głosowania.

Za wyborem dotychczasowego wójta głosowało 689 mieszkańców (74 proc.), przeciwnych było 243. Skład obecnej Rady Gminy to czternastu radnych, którzy wystartowali z tego samego komitetu co wójt, czyli KWW Nasza Gmina Korycin. Do głosowania doszło w okręgach nr 3, 9 i 13. W pozostałych okręgach wybory odbyły się bez głosowania, gdyż zgłoszono w nich tylko jednego kandydata. Jedynie wyborcy z okręgu nr 9 wybrali na swojego reprezentanta Bogdana Małyszko z KW Platforma Obywatelska.

Nowy skład Rady Gminy w Korycinie wygląda następująco:

Okręg wyborczy - imię i nazwisko - komitet wyborczy

1. Józef Gliński - KWW Nasza Gmina Korycin
2. Jarosław Radulski - KWW Nasza Gmina Korycin
3. Jerzy Burak - KWW Nasza Gmina Korycin
4. Kazimierz Urban - KWW Nasza Gmina Korycin
5. Zdzisław Lachowicz - KWW Nasza Gmina Korycin
6. Kazimierz Buzun - KWW Nasza Gmina Korycin
7. Marek Brylewicz - KWW Nasza Gmina Korycin
8. Stanisław Krutul - KWW Nasza Gmina Korycin
9. Bogdan Małyszko KW Platforma Obywatelska
10. Antoni Pakuła - KWW Nasza Gmina Korycin
11. Krzysztof Szewczul - KWW Nasza Gmina Korycin
12. Adam Bielawski - KWW Nasza Gmina Korycin
13. Jan Bojarzyński - KWW Nasza Gmina Korycin
14. Stanisław Szubzda - KWW Nasza Gmina Korycin
15. Iwona Chwiećko - KWW Nasza Gmina Korycin.

(mby)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka