Piotr Bujwicki i Ewa Kulikowska
Piotr Bujwicki i Ewa Kulikowska (iSokolka.eu)

Robert Rybiński będzie apelował do swoich wyborców, aby w drugiej turze głosowania poparli Piotr Bujwickiego. - Mieliśmy najbardziej zbliżony program wyborczy - mówi były kandydat na burmistrza Sokółki. Tymczasem w najbliższy poniedziałek ma się odbyć debata wyborcza z udziałem Ewy Kulikowskiej i Piotra Bujwickiego.

To właśnie oni przeszli do drugiej tury wyborów na burmistrza miasta. Piotra Bujwickiego zdecydował się wesprzeć Robert Rybiński. - Wskazuję właśnie na tego kandydata, bowiem mieliśmy najbardziej zbliżony program - tłumaczy. Zapytany, czy będzie głosował 30 listopada, odpowiada: - Tak, oczywiście. I oddam swój głos na pana Bujwickiego.

Bardziej powściągliwi są pozostali kandydaci, którzy już wypadli z wyborczej rywalizacji.

- Nie zabieram na ten temat głosu, choć może się to jeszcze zmienić - mówi Sławomir Sawicki.

- W tej chwili nikogo nie wskażę. Na wybory oczywiście pójdę, ale nie mogę zdradzić, na kogo będę głosował - dodaje Daniel Miszkiń.

Tymczasem w poniedziałek odbędzie się debata wyborcza, w której wezmą udział Ewa Kulikowska i Piotr Bujwicki. Według planów, kandydaci będą mieli czas na autoprezentację, później odpowiadać będą na pytania przygotowane przez sokólskie media oraz pytania zadawane przez publiczność. Debata ma być otwarta dla wszystkich chętnych. Początek 24 listopada o godzinie 17 w kawiarni "Lira".

(ea)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka