mirosław lech
Mirosław Lech jest wójtem Korycina
od 1991 roku (iSokolka.eu)

Prawdopodobnie tylko jeden kandydat będzie startować w wyborach na wójta w Korycinie.

To Mirosław Lech, obecny włodarz gminy. - Sprawa jest wciąż otwarta - mówi skromnie wójt.

W Korycinie zarejestrowany został tylko jeden komitet wyborczy - "Nasza Gmina Korycin". I to właśnie on wystawia kandydaturę Mirosława Lecha. Najprawdopodobniej żadne z dużych ugrupowań politycznych, a więc PSL albo PiS nie będzie tam miało swojego kandydata.

Mirosław Lech jest wójtem Korycina od 1991 roku. Najpierw był wybierany przez Radę Gminy, później - od 2002 roku - wygrywał bezpośrednie wybory samorządowe. Także w 2010 roku głosowanie w Korycinie było czysta formalnością, bowiem Mirosław Lech nie miał kontrkandydata.

(ea)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka