WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY

Poznaj kandydatów z twojego okręgu wyborczego

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

mirosław lech
Mirosław Lech jest wójtem Korycina
od 1991 roku (iSokolka.eu)

Prawdopodobnie tylko jeden kandydat będzie startować w wyborach na wójta w Korycinie.

To Mirosław Lech, obecny włodarz gminy. - Sprawa jest wciąż otwarta - mówi skromnie wójt.

W Korycinie zarejestrowany został tylko jeden komitet wyborczy - "Nasza Gmina Korycin". I to właśnie on wystawia kandydaturę Mirosława Lecha. Najprawdopodobniej żadne z dużych ugrupowań politycznych, a więc PSL albo PiS nie będzie tam miało swojego kandydata.

Mirosław Lech jest wójtem Korycina od 1991 roku. Najpierw był wybierany przez Radę Gminy, później - od 2002 roku - wygrywał bezpośrednie wybory samorządowe. Także w 2010 roku głosowanie w Korycinie było czysta formalnością, bowiem Mirosław Lech nie miał kontrkandydata.

(ea)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka