Piotr Krutul
Piotr Krutul (iSokolka.eu)

Piotr Krutul będzie kandydował w najbliższych wyborach samorządowych na burmistrza Suchowoli (z KWW Dobro Wspólne). - Gmina straciła cztery lata w zakresie inwestycji i nie tylko - mówi były poseł.

- Tak, będę kandydował na burmistrza. Obecne rządy w gminie uważam za niedobre. Jestem raczej znaną osobą, więc mam nadzieję, że wygram już w pierwszej turze. Nie ma co się rozdrabniać. Ale zobaczymy. To jest demokracja, wyborcy zadecydują - stwierdza Piotr Krutul.

Wiadomo z całą pewnością, że jego rywalem będzie obecny burmistrz miasta, Kazimierz Marciszel. Nieoficjalnie mówi się też, że w wyborach wystartuje Michał Matyskiel, dyrektor Zespołu Szkół w Suchowoli (z listy PSL) oraz radna Irena Pycz (z listy KWW Suchowola 2014).

Z całą pewnością w wyborcze szranki nie stanie natomiast Krzysztof Lech. - Były takie przymiarki, ale raczej na pewno nie wystawię swojej kandydatury - mówi dyrektor suchowolskiego Gimnazjum.

Piotr Krutul (rocznik 1960) był posłem na Sejm I, III i IV kadencji. W latach 1990-91 oraz 1993-97 sprawował funkcję wójta Suchowoli.

(ea)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka