(iSokolka.eu)

W zakładce "Kandydaci" przedstawiamy tych wszystkich, którzy zamierzają ubiegać się o głosy wyborców w najbliższych wyborach samorządowych.

W spisie zamieszczone są informacje, które znajdą się na kartach wyborczych. W naszym serwisie można je rozbudować. Rozszerzenie wpisu pozwoli Państwu dodać do profilu: zdjęcie, informacje o osiągnięciach, haśle wyborczym i programie. Udostępniamy także możliwość dodania galerii zdjęć, linków do strony internetowej i mediów społecznościowych. 

Jak to zrobić?

  • skontaktować się z redakcją, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • wskazać, o który konkretnie profil chodzi
  • podać dane potrzebne do wystawienia faktury
  • opłacić fakturę
  • przesłać do redakcji zdjęcie (zdjęcia) i informacje do uzupełnienia profilu.

Koszt usługi to 150 złotych brutto.

A tak dla przykładu wygląda to w praktyce: Kandydaci - Sokółka - okręg nr 2. Wiadomo, na czyj profil - siłą rzeczy - zwrócą uwagę wyborcy.

Zapraszamy także do współpracy komitety wyborcze. W przypadku wykupienia rozszerzonych wpisów dla całego ugrupowania, udzielamy korzystnych rabatów.

Informujemy, że możliwe jest również wykupienie reklamy bannerowej w serwisie wybory.iSokolka.eu. W sprawie szczegółów, prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja portalu iSokolka.eu

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

--- Reklama ---

--- Reklama ---

Wyszukiwarka